NONAMECONCEPT

0
Юбки /

Юбка "maxi"

Юбка "maxi"

5 900 ₽

Артикул: Ж-101-013

Состав: 100% вискоза

Размер модели: рост 175см - 82/60/90

Размер на модели: XS-M